Drodzy Goście,

Witamy na naszej stronie i dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie wszystkich informacji, które podajemy tutaj na tej stronie. W tej sesji „O nas” chcielibyśmy poinformować Cię o niektórych istotnych sprawach, które powinieneś znać przed przejściem do głównego punktu.

Pierwszą rzeczą, którą chcemy tutaj wyjaśnić, jest powód, dla którego musimy mieć firmę prawną.krajowe przepisy zostały ustanowione dla biur podróży w całej Indonezji, aby udowodnić, że są autoryzowanymi biurami podróży, które zostały utworzone pod nadzorem Ministerstwa Sprawiedliwości i Praw Człowieka Republiki Indonezji. oznacza to, że wszystkie oficjalne biura podróży w Indonezji muszą być zarejestrowane i powinno działać również pod nadzorem Stowarzyszenia Biura Podróży Indonezji (ASITA), które ma najwyższe prawo do przejęcia kontroli nad wszystkimi wycieczkami i podróżami w Indonezji.

DLACZEGO JEST OBOWIĄZKOWY?

Powodem jest to, że wszystkie zarejestrowane biura podróży muszą płacić podatek rządowi w porównaniu z innymi niezarejestrowanymi firmami podróżniczymi, które nie płacą rządowi. więc jeśli ktoś uda się na wycieczkę z przewodnikiem zorganizowaną przez niezarejestrowaną organizację, osoba ta może napotkać problemy i być może będzie musiała zapłacić grzywnę.

Jak myślisz, jaki jest lepszy sposób? Podejmując ryzyko zapłaty grzywny na policję lub lepiej udaj się na wycieczkę z przewodnikiem z oficjalnym organizatorem wycieczki? Nie uważasz, że twoja podróż była przygotowana na twoje wakacje i że twoje pieniądze powinny sprawić, że twoja podróż będzie przyjemna? To zależy od Ciebie, ale zawsze oferujemy najlepsze rozwiązanie, które w końcu nie zakłóci Twojego czasu i pieniędzy.

CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ PRZED PRZEJŚCIEM

Jest wiele śmiesznych rzeczy, które wcześniej spotkały innych podróżnych. Ale większość z nich nie chciała wyglądać głupio, mówiąc prawdę innym podróżnym. Częściowo dlatego, że niektórzy ludzie uważają, że konieczne jest, aby inni podróżni wiedzieli, a przynajmniej mogli

Ostrzegaj innych podróżnych, aby byli ostrożni podczas prywatnej wycieczki z niezarejestrowanymi lokalnymi organizatorami wycieczek lub indywidualnymi organizatorami, którzy twierdzą, że są miejscowymi organizatorami wycieczek lub przewodnikami. Więc jeśli jesteś „dobrym kupcem”, ale nie jesteś zadowolony ze swojej usługi, nie oskarżaj się, jeśli tylko otrzymasz odpowiedź, np. przepraszam, ale Otrzymujesz to, co płacisz”. Ale jeśli wybierasz się na naszą wycieczkę z przewodnikiem, na pewno otrzymasz odpowiedź typu „Płacisz za to, co dostajesz”, co oznacza, że ​​jesteś zadowolony z naszych usług. W gruncie rzeczy jednak szorstcy przewodnicy i kierowcy zazwyczaj lubią dobrych kupców, ponieważ zazwyczaj pobierają więcej opłat, gdy jesteś w podróży, i będziesz musiał stawić czoła śmiesznemu pytaniu, jak: „Czy chcesz zapłacić więcej lub inaczej po prostu zostawić cię w szczerym polu ”tacy ludzie to głównie firmy internetowe, których nie ma na liście z oficjalnymi organizatorami wycieczek, lub nazywamy je dzikimi przewodnikami i sterownikami.

Dlatego, jako autoryzowany organizator wycieczek, który jest właścicielem wszystkich dokumentów zatwierdzających, musimy udowodnić naszym klientom, że jesteśmy wykwalifikowani i będziemy pracować dla Ciebie z dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Z tego powodu niniejszym przedkładamy tutaj na naszej oficjalnej stronie internetowej wszystkie dokumenty zatwierdzające do wglądu i uwagi. Oto niektóre dokumenty zatwierdzające i usługi, które do tej pory świadczymy.